Announcements and News

Mart 28-2017
Ege Yapı iş süreçlerini Netoloji BPM E-Flow ile tasarlıyor

6 yıldır Ege Yapı’da Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevini yürüten Erkan Şahin, 2016 yılında E-Flow BPM üzerinde masraf onayı, satınalma talepleri, iş avansı, fatura onay formu, hakediş onay formu, sözleşme yönetimi süreçlerinin hayata geçtiğini belirtti. Aynı zamanda tüm iş süreçlerinin anlık olarak takibi ve raporlamasının E-Flow ile yapıldığını, yakın zamanda bütçe uygulaması da bu entegrasyona dahil olacağını anlattı.

netoloji
Mart 19-2017
Netoloji, Marmara bölgesindeki iş ortaklarıyla buluşuyor!

Netoloji, 31 Mart 2017 tarihinde Limak Euro Asia Hotel’de iş ortaklarıyla buluşacak. Netoloji iş akışı ve süreç yönetim yazılımı E-Flow BPM uygulamasındaki yeniliklerin yanı sıra, E-Flow Cloud ve E-Flow Mobil başta olmak üzere tüm yenilikler Marmara bölgesindeki iş ortaklarıyla paylaşılacak.

Şubat 1-2017
Pernod Ricard Türkiye Satınalma ve E-Fatura Süreçlerini E-Flow İle Yönetiyor

Pernod Ricard Türkiye 2002 yılında Allied Domecq İstanbul olarak kurulmuştur. 2005 yılında Pernod Ricard’ın dünyada Allied Domecq’i satın almasıyla birlikte yoluna Pernod Ricard Türkiye olarak devam etmiştir. Yaklaşık 200 çalışanı ve geniş ürün yelpazesi ile viskiden, konyağa, romdan şampanyaya tüm kategorilerde Dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla Türkiye piyasasındaki yerini yıllar içerisinde sağlamlaştırmayı başarmıştır. Pek çok alternatif arasından Netoloji BPM E-Flow'u tercih ettiklerini belirten Pernod Ricard Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü Enis Yalım, mevcutta kullanılan ERP sistemimiz ile yapılacak olan entegrasyon ve arayüz uyumunun tercihlerinde etken olduğunu söyledi. 

Kasım 23-2016
2. Turizm Teknoloji Günleri'nde, saat 15:15'te İş Süreçleri Yönetiminde E-Flow ve sektöre katkılarını konuşacağız.

Türkiye Bilişim Derneği Antalya şubesinin düzenlediği 03 Aralık 2016 Cumartesi günü Hotel Su'da gerçekleştirilecek olan 2. Turizm Teknoloji Günleri'nde, saat 15:15'te İş Süreçleri Yönetiminde E-Flow ve sektöre katkılarını konuşacağız.

Ağustos 31-2015
Tempo Çağrı Merkezi A.Ş., Bütçe Kontrollü Satınalma Sürecini E-Flow İle Yönetiyor

2001 yılından bu yana yaratıcı, esnek, müşteri ve hedef odaklı, “Çağrı Merkezi Destekli Bütünleşik Hizmetler” sunan Tempo Çağrı Merkezi, Türkiye genelinde Istanbul, Afyonkarahisar, Şanlıurfa ve Batman olmak üzere toplamda 4 il ve 5 lokasyonda yaklaşık 2000 çalışanımızla müşterilerine hizmet vermektedir.

Ağustos 24-2015
Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş., İş Süreçlerini Netoloji BPM E-Flow İle Yönetiyor

Dünyada ön ödemeli kuponlarla öğle yemeği hizmeti sağlanması sisteminin yaratıcısı ve Türkiye'de yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma olan Edenred, bugün 18.000 kurumsal müşterinin 520.000'i aşkın çalışanına 40.000'in üzerinde restoranda Ticket Restaurant yemek kuponu ve yemek kartı ile hizmet vermektedir.

Ağustos 15-2015
Biocodex satınalma süreçlerini, Netoloji BPM E-Flow ile kontrol altına aldı

Biocodex, altmış yıllık kanıtlanmış başarısıyla yüksek bilim ve imalat standartları üzerine oluşmuş bağımsız çok uluslu bir farmasötik şirketidir.

Mart 25-2015
Terra Zemin A.Ş. Satınalma Süreçlerini E-Flow İle Yönetiyor

Terra Zemin Mühendisliği İnşaat Tasarım ve Uygulama Sanayi Anonim Şirketi, temel ve zemin mühendisliği alanında güncel ve ileri teknolojileri kullanarak uygulama amacıyla 1997 yılında kurulmuştur.

Ekim 28-2014
Pirelli, E-Fatura Süreçlerini E-Flow İle Yönetiyor

İtalya'da bulunan Tyres Pirelli şirketi, ünlü otomobil üreticileri için kapsamlı çözümler sunan ve tüm yollarda ve tüm hava koşullarında en yüksek performans ve konforu sağlamak için tasarlanan tüm ölçülerdeki özel lastiklerle otomobiller, motosikletler, SUV araçlar ve sanayi araçları için yaz ve kış lastiklerinin üretimi konusunda öncü bir şirkettir.

Ekim 28-2014
Netoloji Yazılım olarak Bilgi ve Çözüm Platformu LOGOSPHERE 2014 Çözüm Günleri'ndeyiz

04 Kasım 2014'de İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan bilgi ve çözüm platformu Logosphere 2014 etkinliğinde "E-Flow Süreç Yönetim Sistemi" konulu seminerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Netoloji BPM E-Flow ve Pegasus başarı hikayesinin yer alacağı sunumumuza davetlisiniz.

Mayıs 12-2014
Özak Teksil A.Ş., Netoloji Müşterileri Arasına Katıldı

1985 yılında Akbalık ailesinin üyeleri tarafından kurulan Özak Tekstil, denim ve non-denim kumaşlardan üretilen kıyafetler imal ederek, uluslararası çapta günlük giyim sektörüne hizmet vermektedir.

Mayıs 8-2014
Türkiye Filmleri Mars Sinemalarında, Mars Sinemaları Süreçlerini E-Flow'da İzliyor

Cinemaximum sinemaları dünya standartlarındaki teknolojiyi, konfor, ergonomi, üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek, sinemaseverlere mükemmel sinema deneyimi yaşatıyor.

Ocak 8-2014
Step Halı, İş Süreçlerini Netoloji E-Flow İle Yönetiyor

Step Halı 1998 yılında uluslararası bir marka yaratma fikriyle İstanbul’da kurulan STEP, 1919 yılında faaliyete başlayan köklü bir geçmişe sahip Şengör Halıcılık bünyesinde doğdu.

Kasım 22-2013
Yöntem Kozmetik A.Ş., Netoloji BPM E-Flow ailesine katıldı...

öntem Kozmetik A.Ş. Temmuz 1998'de Musa Kazım Engin tarafından, Engin Şirketler Grubunun bir parçası olarak, kozmetik sektöründe lider markaların Türkiye'de pazarlama, satış ve dağıtımını yapmak üzere kurulmuştur.

Ağustos 6-2013
Birlik A.Ş. İş Süreçleri Yönetiminde E-Flow'u Tercih Etti

1968 yılında İzmir'de kurulan Birlik Tütün, iş süreçlerini Netoloji BPM E-Flow ile yönetmeye başladı.

Mart 11-2013
Bülbüloğlu Vinç Sanayi, İş Süreçlerini E-Flow İle Kontrol Ediyor

1986 yılında Ankara'da faaliyete geçen, 2006'da 20. kuruluş yılını kutlayan firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuştur ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.

Ocak 28-2013
DSG Yapı, İş Süreçlerini E-Flow İle Yönetiyor

DSG, başarısını yetenekli ve azimli profesyonel ekibine borçlu, çok yönlü bir müteahhitlik şirketidir.

Kasım 27-2012
Netoloji, CeBIT Bilişim Eurasia 2012'de

Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

Kasım 21-2012
LOGO Çözüm Günleri LOGOSPHERE İzmir

İlki Mayıs ayında İstanbul’da gerçekleştirilen LOGO Çözüm Günleri, LOGOSPHERE İzmir etkinliği ile devam ediyor. 22 Kasım Perşembe günü İzmir Swissôtel Grand Efes'te gerçekleştirilecek etkinlikte, LOGO platformu üzerinde geliştirilen çözümler, farklı sektörlerdeki başarılı uygulamalarından tanıtılıyor olacak.

Mayıs 10-2012
Netoloji, Logosphere Etkinliğine Sponsor Oldu

Logo Yazılım'ın ilk kez düzenlediği "Çözüm Günleri Logosphere" ile bilişim ve iş dünyasını 21 Mayıs pazartesi günü, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde buluşturuyor.