News & Announcements

Biocodex satınalma süreçlerini, Netoloji BPM E-Flow ile kontrol altına aldı

Ağustos 15-2015

Biocodex, altmış yıllık kanıtlanmış başarısıyla yüksek bilim ve imalat standartları üzerine oluşmuş bağımsız çok uluslu bir farmasötik şirketidir.

1953’de kurulan şirketin ilk odak noktası gastroentroloji olmuştur ve bağırsak mikroflorası üzerinde olumlu etkiye sahip türünün ilk probiyorik ilacı olan eşsiz probiyotik Saccharomyces boulardii’yi ön plana çıkarmıştır.

1960’ların başından itibaren dünya pazarına açılarak insan sağlığı politikasını bir çok ülkeye yaymıştır. Günümüzde Biocodex 100’den fazla ülkede çalışmalarını artırarak büyümeye ve coğrafi olarak gelişmeye devam etmektedir. Biocodex uluslararası iştiraklerine 2009 yılı itibariile Biocodex İlaç San.İthalat İhracat ve Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye pazarınıda dahil etmiş bulunmaktadır.

BPM yazılımı seçme aşamasında hem fiyat avantajı hem de tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir program olması sebebiyle Netoloji BPM E-Flow'u tercih eden Biocedex, satınalma süreçlerini sadece 10 günlük bir proje çalışması sonrasında Logo Tiger ERP ile entegreli bir şekilde yönetmeye başladı. 

Satınalma sürecinden sonra masraf formlarının girişi ve onaylanma süreçlerini de çok kısa bir zamanda hayata geçiren Biocodex, başarılı yeni süreçleri E-Flow üzerinde yönetmeye devam ediyor.