News & Announcements

Özak Teksil A.Ş., Netoloji Müşterileri Arasına Katıldı

Mayıs 12-2014

1985 yılında Akbalık ailesinin üyeleri tarafından kurulan Özak Tekstil, denim ve non-denim kumaşlardan üretilen kıyafetler imal ederek, uluslararası çapta günlük giyim sektörüne hizmet vermektedir. Özak Tekstil’de üretim kapasitesinin %70’ni denim ve %30’nu non-denim kumaştan üretilen ürünler oluşturmaktadır. Şirketin ilk beş yılındaki üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, şirketi yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir. 1990 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir.

25 yıllık köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, paketlemeden sevkıyata  Denim dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan Özak  Tekstil, mükemmellik anlayışını "Altın Oran” felsefesiyle tarif  etmektedir. 

Şirket içerisindeki tüm masraf formlarını E-Flow sistemine taşıyan Özak Tekstil ile Netoloji ailesi büyümeye devam ediyor.

Sizde masraf süreçlerinizi Özak Tekstil A.Ş. gibi E-Flow'la tasarlamak ve yönetmek için bizimle irtibata geçin